HOTOVO-7.jpeg

Trhy, co se hledají
&
Moravskoslezský jarmark

8. října

VSTUPNÉ ZDARMA

Pěší zóna Malá Kodaň na Havlíčkově nábřeží nabízela trhům útočiště v letní sezóně. Nyní zcela výjimečně budeme součástí Moravskoslezského jarmarku, který se koná v Národním zemědělském muzeu.

Trhy budou probíhat standardně, jak nás znáte. Výběr těch nejlepších producentů a nevšední streetfood zážitky. Propojení s jarmarkem nám dává smysl, protože prezentují regionální potraviny, s jimiž zástupci dlouhodobě velmi ráda spolupracuji.

Část jarmarku vám nabídne nahlédnutí do historie řemesel, workshopy rukodělné výroby a ochutnávky regionálních produktů. Jarmark pořádají Místní akční skupiny.

Nha Cretcheu  logo.png

Jedenácté obědové menu + káva = 1 Kč

Využijte letní akce, vyzvedněte si věrnostní kartu u naši obsluhy a užijte si jedenácté obědové menu a kávu za 1 Kč.

Akce platí do 30.9.2022 tak neváhejte a zajděte k nám na oběd. 

dame jidlo logo.png
NOVĚ - Objednávejte přes Dáme jídlo

Dárkové vouchery

Rádi byste nás podpořili a stavili se v lepších časech? Chtěli byste potěšit své druhé polovičky nebo hledáte tip na vánoční dárek? Dárkové vouchery s platností do konce roku 2022 již máme v prodeji. Stačí nám napsat a my Vám dárkový voucher po uhrazení zašleme poštou či předáme osobně v restauraci.

Dárkový voucher je možno využít pro následnou konzumaci u nás v restauraci, objednávku jídla s dovozem, cateringové služby, či službu "Šéfkuchař u vás doma".

Platnost voucheru do konce roku 2022. 

Team Nha Cretcheu přeje hlavně pevné zdraví! Budeme se těšit a děkujeme za vaši podporu!

Darkovy poukaz Nha cretcheu.jpg

Catering

Plánovali jste oslavu, ale z důvodu aktuální situace jste ji museli zrušit? Chtěli byste pohostit vaše nejbližší, ale rádi byste přípravu přenechali tentokrát někomu jinému?

Nabízíme cateringové služby s vyzvednutím či s dovozem až k vám. Sestavení menu přímo na míru - vegetariánské, maso, ryby, mořské plody, výborné Jamieho domáci dezerty.